Pivovary

25 PIVOVARŮ NA JEDNOM MÍSTĚ

Nabídka pivovarů bude opravdu bohatá. Můžete se těšit na 25 pivovarů, více než 100 druhů piv. 

 • rodinný pivovar Pacov

  Rodinný minipivovar Pacov byl založen v roce 2009. Navazuje na tradici vaření piva v bývalém pivovaru, založeném roku 1569. www.pivovarpacov.cz

 • Pivovar Transformátor

  Pivovar Transformátor si za deset let své existence vydobyl své místo mezi českými minipivovary. Svědčí o tom každoroční ocenění z prestižních soutěží ( Pivní pečeť, Jarní cena českých sládků). Pivovar se věnuje pouze pivům spodně kvašeným, tedy českým ležákům. Dej bůh štěstí.

 • Staropramen

  Prezentované speciály: Stella Artois: belgický speciál 12° světlý ležák Hoegaarden White: belgický speciál 12°, svrchně kvašené pivo Hoegaarden Rosée: belgický speciál Guinness: irské tmavé pivo

 • Pivovar Svijany

  Pivovar Svijany patří mezi nejstarší pivovary v Česku, byl založen před rokem 1564. Svijanský pivovar používá pro výrobu Českého piva typický způsob výroby.

 • pivovar Permon

  Zvolili jsme si vedle klasické „ležákové“ cesty hlavně cestu širokého sortimentu svrchně kvašených piv. Od roku 2011 produkujeme každý rok na 40 různých piv a tímto jsme si rozhodně zasloužili označení CRAFT BREWERY (Řemeslný pivovar), které je typické pro stejně smýšlející pivovary v USA. Tato cesta je pro nás jasně daná a nemněná, stále vymýšlíme nové receptury, někdy jde o opravdu odvážné speciály, jindy o zákazníkem prověřené receptury.

 • pivovar Bernard

  Rodinný pivovar Bernard v Humpolci je tradičním výrobcem předního českého piva. „vlastní cestou“

 • Soběslavský pivovar Rašelina

  Nový Soběslavský pivovar byl vystaven v areálu společnosti Rašelina Soběslav a od léta 2021 vaří několik druhů svrchně a spodně kvašených piv.

 • pivovar Křížek

  Pivovar KŘÍŽEK jsem založil a první várku uvařil koncem roku 2018 v Táboře na „Kouřimově“. S plánovaným ročním výstavem 50 hektolitrů se můj pivovar právem řadí k nejmenším komerčním pivovarům v České republice. Splnil se mi sen. Kdo by si nepřál mít na zahradě pivovar! Vařím piva tradiční i netradiční. Světlá, tmavá. Prostě piva, na které mám chuť a která mě baví. To vše z lásky k výbornému pivu. A na závěr pivovarské „Dej Bůh štěstí“.

 • pivovar Malý Janek

  Minipivovar s restaurací a penzionem. Do začátku roku 2020 byl Malý Janek létajícím pivovarem, v roce 2020 se stal pivovarem se vším všudy, když převzal technologii a prostory po zrušeném rodinném pivovaru Vilém.

 • Ládví Cobolis

  Pivovar Ládví Cobolis vznikal v Kulturním domě Ládví na přelomu let 2017 a 2018. Původní restaurace je od základů přestavěna na moderní podnik kombinující industriální styl se dřevem.

 • Pivovar Garage Tábor

  Pivovar Garage Tábor nabízí Garage 11°, řemeslné, nefiltrované, nepasterizované pivo vařeno specialisty dle vlastní receptury.

 • Pivovar Hulvát

  Pivovar Hulvát byl založen roku 2018 partou tří pivních nadšenců a navazuje na jejich dlouholeté domácí vaření piva, kterému se věnují již od roku 1998.

 • Pivovar Chotěboř

  Pivovar Chotěboř je prvním nově postaveným průmyslovým pivovarem v novodobé pivovarské historii. Vyrostl na kraji města a v roce 2009 zahájil výrobu. Bylo to po 33 letech od posledního pivovaru uvedeného do provozu v minulém století v tehdejším Československu.

 • Pivovar LYER

  V SRDCI NP ŠUMAVA V prosinci 2013 jsme na Modravě v centrální části NP Šumava otevřeli stylový pivovar vystavěný na původních základech starých stavení. Téměř okamžitě se se svými ležáky zařadil Pivovar LYER ke špičce českého pivovarnictví, čehož jsou důkazem četná ocenění na prestižních soutěžích. Poctivá šumavská piva vaříme pod obchodní značkou LYER. V létě turisté a v zimě běžkaři oceňují zejména výčepní piva, dále i ležáky a speciální piva LYER.

 • Pivovar Obora

  Malý pivovar založený v roce 2015 v jižních Čechách. Najdete jej pár kilometrů od Tábora, ve vesničce Obora.

 • Pivovar a lihovar Blatná

  Zámecký pivovar a lihovar stojí v samé blízkosti blatenského zámku. Baron František Hildprandt zde postavil roku 1812 cukrovar, přestavěný v roce 1885 na lihovar. Od té doby se traduje výroba jak lihu, tak konečných výrobků, především ovocných destilátů. Po druhé světové válce byl lihovar začleněn do Západočeských lihovarů.

 • Pivovarský dvůr Lipan Dražíč

  „Vaříme nefiltrované a živé typicky české pivo s vyšší plností a jedinečnou chutí.„ Obec s obnovenou pivovarnickou tradicí se nachází v poněkud bsolitérní poloze západně od Bechyně, přibližně v půli cesty mezi tímto městem a Bernarticemi u Milevska. Ve starším podání taktéž Dražice (což často komplikuje lokalizaci místa, jelikož na 'Táborsku jsou "opravdové" Dražice, a to blíže okresnímu městu - navíc i v nich bývalo kdysi panské sídlo) byly v dávnější minulosti příslušenstvím pražského arcibiskupství, když dílem patřívaly i k Bechyni. První zprávu o Dražíči nacházíme k roku 1379.

 • Minipivovar Švihov

  Minipivovar vařící pivo dle zapomenuté holandské receptury.

 • Pivovar Zvíkov

  Pivovarský dvůr Zvíkov, založený v roce 1993, je jedním z nejstarších minipivovarů v České republice a leží pouhých pár set metrů od královského hradu Zvíkov.

 • Olivův pivovar

  Od roku 2015 píší novodobou historii pivovarnictví v Dolních Břežanech. Moderní rodinný pivovar s restaurací, hotelem a pivními lázněmi.

 • Pivovar Poutník

  Pivovar Poutník pochází ze samého srdce Vysočiny, Pelhřimova. Zabývá se vařením tradiční receptury, nepasterizovaného spodně kvašeného piva. Vyznačuje se především výraznou hořkostí a vyšším řízem.

 • Four Elements

  Four Elements je létající pivovar založený v roce 2020 amatérským sládkem Pavlem Duškem a umělkyní Terezou Duškovou Dotlačilovou. „Rozšiřování vnímání piva do komplexního zážitku pomocí, vizuálních, literárních a hudebních projevů je něco, co nám nedá spát.“

 • Pivovar Trilobit

  Pivovar Trilobit byl založen v lednu 2017. Pivovar se nachází v Libni v jedné z budov bývalého Anglického pivovaru. V roce 2017 se pivovar zúčastnil několika soutěží, např. Jarní cena sládků na Zvíkově, 27. Mezinárodní pivní festival v Českých Budějovicích (v roce 2018 zde s černou 14 získali druhé místo) a v Národní degustační soutěži "České a moravské pivní koruny 2017" získali stříbrnou korunu a o rok později zlatou. Sládkem pivovaru je Petr Buriánek, který je i současně spolumajitelem pivovaru.

 • Pivovar Rudohor

  Pivovar Rudohor vznikl, aby dohlížel na návrat tradice řemeslného piva do regionu, jako symbolu pýchy patriotů našich hor a podhůří. Vaše pivo vaříme pouze ze zdejší vody, chmele a sladu pěstovaného na dohled našich hor, dle tradičních receptur našich předků.

 • Pivovar Nová Paka

  Pivovar Nová Paka a.s. je samostatným, nezávislým pivovarem a velikostně se řadí mezi středně velké pivovary. Disponuje vlastní humnovou sladovnou, jež vyrábí slad pouze pro vlastní potřebu. Pivo se tu vyrábí tradičním způsobem spodně kvašených piv, tzv. ležáků s charakteristickou plnou chlebnatou chutí, přiměřenou přírodní nasyceností, zlatavou barvou, bohatou, typicky hutnou pěnou, hořkostí a řízem. Díky nepřetržité tradici výroby piva a citlivým rekonstrukcím, stavebním úpravám v duchu původní architektury, je možné vidět pivovar tak, jak byl v roce 1872 postaven. Dej Bůh štěstí.

Akci pořádá: PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR z.s.

Vstup na akci povolen pouze osobám starším 18 let.

Kontakt

S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhejte obrátit. Budeme se na Vás těšit.

PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR z.s. ve spolupráci s JCh obchodní s.r.o.

Copyright © 2022.