Pivovary

22 PIVOVARŮ NA JEDNOM MÍSTĚ

Nabídka pivovarů bude opravdu bohatá. Můžete se těšit na 22 pivovarů, více než 100 druhů piv. 

 • rodinný pivovar Pacov

  Rodinný minipivovar Pacov byl založen v roce 2009. Navazuje na tradici vaření piva v bývalém pivovaru, založeném roku 1569. www.pivovarpacov.cz

 • Pivovar Transformátor

  Pivovar Transformátor si za deset let své existence vydobyl své místo mezi českými minipivovary. Svědčí o tom každoroční ocenění z prestižních soutěží ( Pivní pečeť, Jarní cena českých sládků). Pivovar se věnuje pouze pivům spodně kvašeným, tedy českým ležákům. Dej bůh štěstí.

 • Staropramen

  Prezentované speciály: Stella Artois: belgický speciál 12° světlý ležák Hoegaarden White: belgický speciál 12°, svrchně kvašené pivo Hoegaarden Rosée: belgický speciál Guinness: irské tmavé pivo

 • Pivovar Svijany

  Pivovar Svijany patří mezi nejstarší pivovary v Česku, byl založen před rokem 1564. Svijanský pivovar používá pro výrobu Českého piva typický způsob výroby.

 • pivovar Bernard

  Rodinný pivovar Bernard v Humpolci je tradičním výrobcem předního českého piva. „vlastní cestou“

 • Soběslavský pivovar Rašelina

  Soběslavský pivovar byl otevřen 26.6. 2021. Vychází z historie měšťanského pivovaru v Soběslavi jehož počátek spadá do 17. století. Pivovar je součástí areálu společnosti Rašelina a.s.

 • pivovar Křížek

  Pivovar KŘÍŽEK jsem založil a první várku uvařil koncem roku 2018 v Táboře na „Kouřimově“. S plánovaným ročním výstavem 50 hektolitrů se můj pivovar právem řadí k nejmenším komerčním pivovarům v České republice. Splnil se mi sen. Kdo by si nepřál mít na zahradě pivovar! Vařím piva tradiční i netradiční. Světlá, tmavá. Prostě piva, na které mám chuť a která mě baví. To vše z lásky k výbornému pivu. A na závěr pivovarské „Dej Bůh štěstí“.

 • Ládví Cobolis

  Pivovar Ládví Cobolis vznikal v Kulturním domě Ládví na přelomu let 2017 a 2018. Původní restaurace je od základů přestavěna na moderní podnik kombinující industriální styl se dřevem.

 • Pivovar Hulvát

  Pivovar Hulvát byl založen roku 2018 partou tří pivních nadšenců a navazuje na jejich dlouholeté domácí vaření piva, kterému se věnují již od roku 1998.

 • Pivovar Chotěboř

  Pivovar Chotěboř je prvním nově postaveným průmyslovým pivovarem v novodobé pivovarské historii. Vyrostl na kraji města a v roce 2009 zahájil výrobu. Bylo to po 33 letech od posledního pivovaru uvedeného do provozu v minulém století v tehdejším Československu.

 • Pivovar PSYCHOVAR

  Extrémní pivovar Psychovar vaří hlavně speciální a nezvyklá piva. Účelem experimentálního bádání je zjišťování, kam až lze posunout pivní hranice a kde vlastně leží, pokud tedy vůbec existují.

 • Pivovar Obora

  Malý pivovar založený v roce 2015 v jižních Čechách. Najdete jej pár kilometrů od Tábora, ve vesničce Obora.

 • Pivovar Zvíkov

  Pivovarský dvůr Zvíkov, založený v roce 1993, je jedním z nejstarších minipivovarů v České republice a leží pouhých pár set metrů od královského hradu Zvíkov.

 • Pivovar Trilobit

  Pivovar Trilobit byl založen v lednu 2017. Pivovar se nachází v Libni v jedné z budov bývalého Anglického pivovaru. V roce 2017 se pivovar zúčastnil několika soutěží, např. Jarní cena sládků na Zvíkově, 27. Mezinárodní pivní festival v Českých Budějovicích (v roce 2018 zde s černou 14 získali druhé místo) a v Národní degustační soutěži "České a moravské pivní koruny 2017" získali stříbrnou korunu a o rok později zlatou. Sládkem pivovaru je Petr Buriánek, který je i současně spolumajitelem pivovaru.

 • Pivovar Louka

  Pivovar byl založen v roce 2020, jeho srdcem je trojnádobová varna o kapacitě 500L. Roční výstav pivovaru je přes 1300 hl a postupně roste. Za svou krátkou dobu na trhu si vydobyl místo v několika multipípových pivnicích napříč celou českou republikou. Od samého začátku produkce posbíral pivovar několik ocenění v uznávaných pivních soutěžích zejména za svrchně kvašená piva typu APA, IPA. Produkce pivovaru se poslední dobou zaměřuje na široké spektrum pivních stylů od klasických ležáků, přes svrchně kvašená piva, stouty až po moderní ochucená piva typu fruitipa a pastry sour.

 • Pivovar Balík

  Jsme rodinný pivovar na okraji Jižních Čech, nedaleko hory Blaník ve vesničce Vosná. Vaříme převážně spodně kvašená piva. Ve stálé nabídce můžete ochutnat naší nejprodávanější Jedenáctku, dále Desítku, Dvanáctku, a černý ležák Black B, příležitostně pivní speciály. Ochutnat naše pivo můžete v Hospodě Vyšetice, zakoupit lahve a sudy lze převážně v pivovaru, v sezoně čepujeme na okolních kulturních akcích.

 • Pivovar Protivín

  Protivínské pivo Základem znamenité chuti protivínského piva je dlouholetá historie jeho vaření, vysoce kvalitní voda a fortel jihočeských sládků. Naši sládci vaří pivo s láskou a péčí podle tradiční receptury již více než 400 let. Používáme přitom křišťálově čistou vodu z hlubinných vrtů, kvalitní český slad a vynikající žatecký chmel. Výsledkem je skvělé pivo vyznačující se plnou chutí, typickou sladovou vůní a jemnou hořkostí.

 • Pivovar Purkmistr

  Pivovar Purkmistr je součástí komplexu Pivovarského dvora v Plzni-Černicích, zahrnující pivnici, konferenční sál, bowling a pivní lázně. Pivovar navazuje na tradici bývalého domažlického pivovaru a používá některé z jeho ochranných známek. Pivo je vařeno klasickou technologií 2 rmutovým způsobem podle tradičních receptur. Pivovar má kapacitu 1650 hl ročně. Pivovar vaří širokou paletu nefiltrovaných a nepasterizovaných piv .

 • Pivoboard

  Pivo Board je létající pivovar z Prahy. Vznikl na podzim roku 2021. Až na pár výjimek se snažíme vařit piva vcelku jednoduchá, nicméně základní měřítko je, aby piva byla velice pitelná. Pivo Board jsme založili ve dvou, já Michal, pracuji v pivovarství přes 10 let a Tomáš, to je zase frajer v IT 🙂

 • Pivovar Stráž

  Pivovar, který navazuje na tradici vaření piva ve Stráži nad Nežárkou, která započala v roce 1553. Pivovar vznikl v bývalém objektu podniku JAS Stráž nad Nežárkou, který vyráběl dřevěné hračky a oprotože vaření piva skončilo takřka před 100 lety, nový pivovar začal s čistým stolem.

 • Pivovar Bizon

  PIVOVAR BIZON byl založen v roce 2011 v obci Čižice na jižním Plzeňsku. Vaříme na varně o objemu 20 hl nefiltrovaná a nepasterovaná piva tradičními řemeslnými postupy, hlavní proces kvašení probíhá v prostorově chlazených spilkách, následně pivo dozrává několik týdnů v ležáckých tancích.

 • Pivovar Poutník

  K výrobě piva Poutník používáme nejen kvalitních surovin, ale i klasické technologie. Všechny tyto přednosti se ještě zvyšují tím, že piva jsou nepasterizovaná. To znamená, že výrobky pivovaru mají nejenom výbornou chuť, ale i významnou výživnou hodnotu s příznivými fyziologickými účinky.

Akci pořádá: PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR z.s.

Vstup na akci povolen pouze osobám starším 18 let.

Kontakt

S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhejte obrátit. Budeme se na Vás těšit.

PIVNÍ SLAVNOSTI TÁBOR z.s. ve spolupráci s Enjoy with us s.r.o.

Copyright © 2024.